Logo konference
AktualityProgramPoplatkyRegistracePořadateléPartneřiPozvánkaUbytováníGalerie fotek z konference

Aktuality konference SPI 2009

Vyhodnocení konference

Třídenní akce se konala ve dnech 5.-7. května 2009 ve dvou sálech administrativní budovy BVV. Konference proběhla pod záštitou bezpečnostního ředitele MO Mgr. Michala Mazla a za významné pomoci plk. gšt. Ing. Jana Kašeho, ředitele sekce KIS MO, při spolupráci s bezpečnostními složkami MO, MV a GŠ a za podpory NBÚ. Koncepční řízení zajišťoval řídící výbor tvořený bezpečnostními řediteli silových rezortů, který se v době přípravy konference pravidelně scházel ve Vojenském klubu Praha. Na konferenci bylo přihlášeno160 osob, z toho 11 účastníků ze zahraničí. Jednacím jazykem byla angličtina.

Příspěvky vybíral programový výbor skládající se z expertů evropského věhlasu v daném vědním oboru. Předneseno bylo 20 prezentací a tři tutoriály. Jako nejlepší byly účastníky konference hodnoceny příspěvky Davida Perryho (ředitel pro vzdělávání společnosti Trend Micro, USA), Richarda Claytona (University of Cambridge, Velká Británie) a Anne-Marie Löwinder (Internet Infrastructure Foundation, Švédsko).

Veškeré informace o konferenci byly průběžně publikovány na webu konference. Konference proběhla přesně podle programu, který při registraci obdržel každý účastník konference, žádný příspěvek nebyl odvolán. Každý účastník konference rovněž obdržel tištěný sborník ve dvou částech a bylo mu zasláno CD s jednotlivými prezentacemi. Obdržel rovněž jako dárek konferenční tričko, hrníček, blok, pravítko, propisku a reklamní materiály partnerských společností.

Konferenci doplňovaly tři společenské akce, na kterých si mohli účastníci konference vyměnit své zkušenosti a vzájemně neformálně komunikovat. Program zpestřila velmi úspěšná dvouhodinová exkurze po stáncích s bezpečnostní problematikou. Závěrečné vyhodnocení akce za účasti pořadatelů, zástupců MO a partnerů konference proběhlo 2. června ve Vojenském klubu Praha.

doc. Ing. Jaroslav Dočkal, CSc.
manažer konference
K-209

Setkání pořadatelů s partnery 5. ročníku konference

2. června 2009 proběhlo ve Vojenském klubu Praha setkání pořadatelů 5. ročníku konference Security and Protection of Information s partnery tohoto ročníku konference. Program byl následující:

  1. Vyhodnocení výsledků konference a poděkování jejím partnerům.
  2. Soutěž ve znalosti odborného profilu partnerských společností.
  3. Degustace jihomoravských vín spojená se znalostní soutěží.
  4. Recepce.

Podrobnosti ...

Exkurse po stáncích 5. května 13:45-16:00

V rámci exkurse po stáncích projdeme 5. května v době od 12:45 do 16:00 stánky společností ATS-TELCOM PRAHA a.s., ICZ a.s., LAVET, s.r.o., ROHDE & SCHWARZ - Praha, s.r.o., a TTC TELEKOMUNIKACE, s.r.o. Sraz je ve 13:40 jako obvykle před pavilonem Brno (červená budova na fotografii na první stránce webu konference - ve vedlejší budově Morava budeme mít naše večerní akce). Zájemci se rozdělí do pěti skupin, které povedou jejich vedoucí podle časového harmonogramu. Každá skupina půjde k jinému vystavovateli a skupiny budou rotovat mezi pavilony F a V v předepsaných časových intervalech. Podrobnosti ...

Welcome Reception dne 5. 5. 2009


Recepce na uvítanou účastníků konference se bude konat v úterý dne 5. května v prostorách Partner centrum-vinný sklep, Hlinky 106, Brno. Pro zábavu účastníků bude hrát trio z Montana Soundu - viz http://www.montanasound.eu. Pro účastníky konference jsme vybrali k degustaci vybraná vína Jižní Moravy - kdo by již neslyšel o Moravínu Valtice, Vinném sklepu Baloun, Vinici Marcus a Vínu Zaječí. Podrobnosti ...

Partnerem večera je společnost ORACLE, můžeme oslavit její akvizici společnosti Sun.

Montana Sound - hudba dne 5. května


Trio Montana Sound hraje kvalitní taneční i poslechový repertoár - swing, twist, country, disko, rock i lidovku. Má za sebou 20 let profesionální praxe v tuzemsku i v zahraničí (USA, Anglie, Švédsko, Norsko, Dánsko, Německo, Rakousko, Egypt a produkce na zaoceánských lodích). Nástrojové obsazení je klávesy, kytara, baskytara, tenor, alt a soprán saxofon, klarinet, zpívá Jitka Juřicová. Blíže http://www.montanasound.eu. O kvalitě tohoto tria se přesvědčíme na uvítacím večeru v parter centru - vinném sklepu Hlinky 106.

Partner pro víno na Coctail Party


Svá vína na Coctail Party 6.5.2009 představí společnost VINO HORT s.r.o. Leska 69, 671 82 Dobšice, tel.: 602 149 445, www.vinohort.cz, info@vinohort.cz. Od tohoto vynikajícího vinařství budeme během prezentací společností 6.5.2009 16.00-18.00 losovat tato vína:

Je se opravdu na co těšit.

Moravská osma - hudba dne 6. května


Při zahájení konference 6. května opět zazní famfáry brněnské dechové kapely Moravská osma. K polednímu bufetu nám zazní její upravené moravské lidové skladby. A večer při cimbálu si můžeme zanotovat některou ze známých lidových písní. Kapela je známá z pořadů České televize a Českého rozhlase, rovněž se podílí na natáčení televizního seriálu brněnského studia České televize "Četnické humoresky ". Podrobnosti ...

Pivovar Černá Hora opět partnerem


Co je pro nás Pivovar Černá Hora? V loveckém salonku tzv. Sladovny se pravidelně sjíždíme na svých odborných konferencích. Exkurse pivovarem Černá Hora, a.s., který svá piva vyrábí klasickou českou technologií patří k opakovaný zážitkům. Protože se v Černé Hoře vyrábí pivo již pět století stejným způsobem, lze ho bez nadsázky nazvat "historickým pivem". Podrobnosti ...

Vstupenka pro účastníky konference
Každý zaregistrovaný účastník konference obdrží při registraci vstupenku na veletrh typu "OFFICIAL GUEST", která ho bude opravňovat ke vstupu do areálu výstavy IDET (viz www.idet.cz) po celou dobu jejího trvání. Vstupenka platí rovněž jako jízdenka v tramvajích, trolejbusech a autobusech v zónách 100 a 101 brněnského systému městské dopravy.

Barvy konference


Jednotlivé ročníky konference SPI mají svoji "konferenční barvu". Tou byla v roce 2001 zelená, v roce 2003 modrá, v roce 2005 hnědá, v roce 2007 červená a v roce 2009 jí bude opět zelená. V této barvě účastníci obdrží nejen sborník z konference, ale i tradiční reklamní předměty konference včetně trička a hrníčku.

Setkání pořadatelů s partnery 4. ročníku konference


4. února 2009 proběhlo ve Vojenském klubu Praha opožděné (z důvodu rekonstrukce klubu) setkání pořadatelů 4. ročníku konference Security and Protection of Information s partnery tohoto ročníku konference. Program byl následující:
  1. Poděkování partnerům konference.
  2. Soutěž ve znalosti partnerských společností a francouzských vín.
  3. Recepce.

Podrobnosti ...