Logo konference
AktualityProgramPoplatkyRegistracePořadateléPartneřiPozvánkaUbytováníGalerie fotek z konference

Uvidíte v rámci exkurse po stáncích 5. května 13:45-16:00

V rámci exkurse po stáncích na stánku V027 společnosti TTC Telekomunikace, s.r.o., se budete moci seznámit s moderním komunikačním řešením určeným pro taktické i stacionární nasazení k zajištění hlasové a datové komunikace v integrované IP síťové infrastruktuře - bránou IPGW (IP Call Control Gateway). Zařízení IPGW kromě konverze analogových rozhraní (volitelné kodeky G.711, G.729 a další) registruje IP telefony (např. CISCO 7960EX) případně PC terminály s následnou realizací hlasových služeb na úrovni IP-PBX (Call Control) s využitím služeb paketového přenosu VoIP a spojování protokolem SIP (H.323, SCCP).
Na stánku F087 společnosti Rohde&Schwarz Praha, s.r.o., získáte dostatek informací k certifikovaným šifrovacím zařízením pro potřeby státní správy řady ELCRODAT i prostředky pro použití i v privátní sféře řady TopSec a SITLine. Za zmínku stojí zejména vojenské šifrátory ELCRODAT 4-2, které byly v loňském roce zavedeny do používání Armády ČR a jsou v současné době široce používány většinou evropských členských států NATO.
Ve stánku F037 společnosti ATS-TELCOM PRAHA a.s. vám, kromě jiných exponátů, rádi předvedeme osobní kryptografický prostředek Tiger® XS s rozšiřující stanici Tiger® XS Office společnosti SECTRA Communications AB. Tiger® XS zabezpečuje ochranu utajovaných informací přenášených v sítích GSM, PSTN, ISDN a satelitních sítích. Umožňuje utajit hlas, SMS i přenášená data. Je certifikován NBÚ pro ochranu utajovaných informací do stupně utajení TAJNÉ a SECRET UE.
Na stánku F073 společnosti LAVET, s.r.o., naleznete šifrovací zařízení TELDEKO pro utajení obsahu IP telefonického hovoru a faxu. Hovorový signál je digitálně šifrován šifrou s délkou klíče 128-512 bitů. Bez znalosti šifrovacího klíče není odposlouchávající osoba schopna zachytit obsah konverzace - je slyšet jenom šum. Zařízení je konstruováno tak, aby bylo při zachování maximální bezpečnosti nenáročné na instalaci, obsluhu i provoz. Šifrovací zařízení se velmi jednoduše vřadí mezi obyčejné IP telefony na obou stranách, které spolu zabezpečeně komunikují. TELDEKO dokáže šifrovaně tj. zabezpečeně přenášet i faxová data-dokumenty po internetu.

V rámci návštěvy stánku Skupiny ICZ (F 035) se budete moci seznámit s řešeními ICT bezpečnosti společnosti ICZ zahrnujícími zejména:

  • bezpečnostní integraci;
  • řízení bezpečnosti informací (ISMS);
  • důvěryhodnou výpočetní základnu;
  • správu identit a řízení přístupů;
  • bezpečnou komunikační infrastrukturu;
  • provozní bezpečnost;
  • utajované informace.


Dále pak v rámci návštěvy zájemcům budou představena řešení společností ALES (Systémy řízení letového provozu) a DELINFO (Operačnětaktické systémy velení a řízení pozemních sil).