Logo konference
AktualityProgramPoplatkyRegistracePořadateléPartneřiPozvánkaUbytováníZpravodaj konferenceGalerie fotek z konference

V případě zájmu o některé číslo zpravodaje z minulé konference v roce 2007 si ho lze vyžádat na jdockal.spi@gmail.com zasláním své poštovní adresy do zaměstnání. Pokud bude ještě dané číslo k dispozici, bude Vám zasláno.


Kvíz

V kterém roce byl navržen firewall PIX společnosti Cisco (tentýž rok byl časopisem Communications Magazine označen za produkt roku). Odměnou pro vylosovaného autora správné odpovědi bude vynikající kniha Davida W. Chapmana Jr. a Andy Foxe "Zabezpečení sítí pomocí Cisco PIX Firewall", prodejní kód: K0900, ISBN: 80-7226-963-1, EAN: 978-80-7226-963-1, cena 650 Kč.

Naše soutěž již má první vítěze. Otázkou IA 3/07 bylo: "Spoluautor jednoho z příspěvků naší konference je zároveň spoluautorem dnes ve světě nejpopulárnějšího šifrovacího algoritmu. O koho se jedná?" Správná odpověď zněla: "Vincent Rijmen". Z odesilatelů správných odpovědí byli vylosováni Ing. Miloš Dvořák z NBÚ a Jiří Hejl z eIdentity, a.s. Oba obdrželi poutavou knihu Pavla Vondrušky: "Kryptologie, šifrování a tajná písma".

Pro vítěze kvízu IA 4/07 byla přichystaná kniha Björna Waltera a Vladislava Janečka "Telefonujeme přes Internet", Computer Press 2007. Věnovala ji společnost Český bezdrát s.r.o., která je uživatelem špičkového zařízení pro měření síťového provozu. Otázka zněla: "O jaké zařízení se jedná?" Správná odpověď byla: "NetEnforcer společnosti Allot". Z odesilatelů správných odpovědí jsme vylosovali Ing. Miroslava Uhra z AČR.

Pro vítěze kvízu IA 5/07, jímž je Petr Švéda, je přichystaná kniha Williama R. Staneka "Microsoft Windows Vista - Kapesní rádce administrátora", vydaná letos nakladatelstvím Computer Press (minirecenzi knihy naleznete na straně 7 IA 5/07).


Číslo 5   Číslo 6

Číslo 3   Číslo 4

Číslo 1   Číslo 2