Aktuality konference SPI 2011

Setkání pořadatelů s partnery 6. ročníku konference
10. června 2011 proběhlo ve Vojenském klubu Praha tradiční setkání pořadatelů 6. ročníku konference Security and Protection of Information s partnery tohoto ročníku konference. Program byl následující:
  1. Vyhodnocení výsledků konference a poděkování jejím partnerům.
  2. Soutěž ve znalosti odborného profilu partnerských společností.
  3. Degustace jihomoravských vín spojená se znalostní soutěží.
  4. Recepce.
Podrobnosti ...


Na Welcome Reception 10. května hraje k poslechu Pavel Pokorný
Absolvent brněnské konzervatoře obor housle a klavír. V letech 1961 až 1987 hrál se skupinou Synkopy 61. Pak do roku 1996 působil s kapelou PLAY BAND v Norsku. Od roku 1997 využívá technických vymožeností klávesových syntetizérů k samostatnému hraní.
Podrobnosti ...


Infosecurity Europe 2011: Postřehy odborníků AutoContu
Bezpečnostní specialisté AutoContu se opět zúčastnili známé dubnové bezpečnostní konference spojené s výstavou (letos kolem 300 stánků). Letos je v Londýně nejvíce zaujaly workshopy na témata cloud computingu, sociálních sítí a mobilního computingu.
Podrobnosti ...


Bezpečnostní novinka partnera konference
Společnost SODATSW vyvinula produkt AreaGuard Neo pro ochranu citlivých informací na lokálních discích firemních počítačů. AreaGuard Neo je plně napojen na firemní ActiveDirectory a provázán s operačním systémem Windows. Produkt navazuje na řešení Datový trezor a USB pod kontrolou. Účastníci konference s ním budou seznámeni v rámci prezentace společnosti SodatSW dne 11. května v předpokládaném čase 15:45 - 15:00 hodin, na snímku Martin Hanzal, výkonný ředitel společnosti.
Podrobnosti ...


Speciální sleva v rámci konference
Partner 3. dne konference společnost AdvaICT nabízí v rámci konference 25% slevu na Network Traffic Audit - profesionální službu analýzy provozu datové sítě s cílem odhalit provozní a bezpečnostní problémy datové infrastruktury zákazníka. Výstupem služby je přehledná zpráva shrnující zjištěné nedostatky spolu s návrhem opatření na jejich odstranění. Hlavním přínosem pro zákazníka je kontrola celkového stavu datové infrastruktury s minimální potřebnou součinností a minimálními náklady.
Podrobnosti ...


Přírodní pramenitá voda pro účastníky konference
Pití během vlastního průběhu konference zajišťuje partner konference - společnost Zdravá voda prostřednictvím své dceřiné společnosti VODAMARKET. Budeme pít Jelení, Šumavský pramen? Pokud pošlete svůj tip e-mailem manažerovi konference do jejího zahájení s předmětem zprávy "Zdravá voda", zařadíte se tím do slosování o malý dárek, které proběhne na Farewell Banquetu 12. května, podmínkou je osobní účast na slosování.
Podrobnosti ...


Vinařství Josef Dufek - partner pro víno dne 10. května
Vinařství Josef Dufek ml. (17 ha, 30 odrůd) je mladý dynamicky se rozvíjející podnik moderního typu, využívající stoletých rodinných zkušenosti. Samozřejmostí je používání pneumatických lisů, flotace, řízené-ho kvašení, vinifikátorů vč. jablečno-mléčné fermentace a dalších moderních technologií.
Podrobnosti ...


Famfáry na zahájení a cimbál na Coctail Party dne 11. května
Při slavnostním zahájení přednáškové části konference 11. května zazní famfáry trubačů brněnské dechové kapely Moravská osma. Večer si při cimbálu tvořeném z členů kapely můžeme na Coctail Party v pavilonu Morava zanotovat některou ze známých lidových písní. Kapela je známá z pořadů České televize a Českého rozhlasu, rovněž se podílela na natáčení televizního seriálu brněnského studia České televize "Četnické humoresky".
Podrobnosti ...


Vinařství BENEŠ - partner pro víno dne 11. května
Rodinné vinařství Jaroslava Beneše a jeho syna Romana, členů sdružení Bonus Eventus, bylo založeno v roce 1996. Kořeny vinařství v rodině Benešových sahají již do začátku 20. století, kdy otec Jaroslava Beneše začal obhospodařovat vinice a sklep získaný od svého tchána.
Podrobnosti ...


Partner konference - Sušené maso k vínu Maypara
Společnost Vinicola poskytla k ochutnání na konferenci čtyři kombinace sušeného masa. Jedná se o speciální edici výrobků, kterou tvoří tři druhy masa ve čtyřech příchutích. Masa jsou z hmotnosti 66 g šetrně vysušena na 25 g a okořeněna pečlivě vybraným kořením.
Podrobnosti ...


Společnost Engel s.r.o. - partner pro projekční služby
Nabízí kompletní sortiment projektorů a prezentační techniky. Poskytuje cenově nejvýhodnější interaktivní tabule a interaktivní systémy pro školy, firmy a státní instituce. Veškeré zboží má ihned k dodání skladem. Její produkty spolu s ostatní kancelářskou a A/V technikou jsou nabízeny k pronájmu i pro jednorázové prezentace. Vždy je schopna dodat řešení na míru.
Podrobnosti ...


Vstupenka pro účastníky konference

Vstupenka

Každý zaregistrovaný účastník konference obdrží při registraci vstupenku na veletrh typu "OFFICIAL GUEST", která ho bude opravňovat ke vstupu do areálu výstav IDET (10.-12.5.2011, viz www.idet.cz), PYROS a ISET (12 -14.5.2011) po celou dobu jejich trvání. Provozní doba výstav je 10.-12.5.2011 od 9:00 do 17:00, 13.5.2011 9-16 hod. a 14.5. 9-15 hod. Exkurse po stáncích letos pořadateli konference SPI'2011 pořádány nebudou.


Barvy konference
Jednotlivé ročníky konference SPI mají svoji "konferenční barvu". Tou byla v roce 2001 zelená, v roce 2003 modrá, v roce 2005 hnědá, v roce 2007 červená, v roce 2009 opět zelená a v roce 2011 to bude žlutá. V této barvě účastníci obdrží nejen sborník z konference, ale i tradiční reklamní předměty konference včetně trička a hrníčku.


První partner konference
Stala se jím brněnská společnost SODATSW spol. s.r.o. Na trhu se s ní setkáváme již od roku 1993 – jde o českého výrobce a dodavatele originálních řešení pro zabezpečení pracovních stanic a notebooků pomocí šifrování dat a monitoringu USB zařízení. SODATSW se v posledních letech úspěšně prosazuje ve státní správě a samosprávě, v bankovním i komerčním sektoru. Na snímku je zprava Martin Hanzal, výkonný ředitel, a Tomáš Stranyánek, ředitel rozvoje obchodu společnosti.


Plánek výstaviště ke stažení
Výstava IDET je soustředěna do pavilonu Z (Armáda ČR) a pavilonu P (ostatní).

Plánek ke stažení.