Aktuality konference SPI 2013

Starobrno – pivo s moravským srdcem

Starobrno – pivo s moravským srdcemCo způsobuje, že je pivovar tak úspěšný na degustačních soutěžích? Pečlivý výběr surovin, dvourmutový varný proces a zvláště pečlivě kontrolovaný fermentační proces. A ječmeny z Hané, které jsou na celém světě považovány za špičkové. Chcete-li výrobu poznat zblízka, mailujte manažerovi konference, který ze dvou termínů exkurze do pivovaru na programu konference vám vyhovuje.

15. 5. 2013

 

Fanfáry na zahájení a cimbál na Coctail Party dne 23. května

Fanfáry na zahájení a cimbál na Coctail Party dne 23. květnaPři slavnostním zahájení přednáškové části konference 23. května zazní famfáry trubačů brněnské dechové kapely Moravská osma. Večer si při cimbálu tvořeném z členů kapely můžeme na Coctail Party v pavilonu Morava zanotovat některou ze známých lidových písní. Kapela je známá z pořadů České televize a Českého rozhlasu, rovněž se podílela na natáčení televizního seriálu brněnského studia České televize "Četnické humoresky".

9. 5. 2013

 

Na seznamovacím večeru 22. května hraje k poslechu Pavel Pokorný

Na seznamovacím večeru 22. května hraje k poslechu Pavel PokornýAbsolvent brněnské konzervatoře obor housle a klavír. V letech 1961 až 1987 hrál se skupinou Synkopy 61. Pak do roku 1996 působil s kapelou PLAY BAND v Norsku. Od roku 1997 využívá technických vymožeností klávesových syntetizérů k samostatnému hraní.

9. 5. 2013

 

Společnost Engel s.r.o. - partner pro projekční služby

Společnost Engel s.r.o. - partner pro projekční službyNabízí kompletní sortiment projektorů a prezentační techniky. Poskytuje cenově nejvýhodnější interaktivní tabule a interaktivní systémy pro školy, firmy a státní instituce. Veškeré zboží má ihned k dodání skladem. Její produkty spolu s ostatní kancelářskou a A/V technikou jsou nabízeny k pronájmu i pro jednorázové prezentace. Vždy je schopna dodat řešení na míru.

8. 5. 2013

 

Barva konference

Barva konferenceJednotlivé ročníky konference SPI mají svoji "konferenční barvu". Tou byla v roce 2001 zelená, v roce 2003 modrá, v roce 2005 hnědá, v roce 2007 červená, v roce 2009 opět zelená, v roce 2011 žlutá - letos je barvou konference fialová. V této barvě účastníci obdrží nejen sborník z konference a brožuru o partnerech, ale i tradiční reklamní předmět konference - tričko s logem konference.

6. 5. 2013

 

Vstupenka pro účastníky konference

Vstupenka pro účastníky konferenceKaždý zaregistrovaný účastník konference obdrží při registraci vstupenku na veletrh typu "OFFICIAL GUEST", která ho bude opravňovat ke vstupu do areálu výstav IDET, PYROS a ISET po celou dobu jejich trvání. Provozní doba výstav je 22.–23. 5. od 9:00 do 17:00 a 24. 5. od 9:00 do 16:00.

5. 5. 2013

 

Zabezpečené bootování pomocí ICZ Protect Boot

Zabezpečené bootování pomocí ICZ Protect BootICZ Protect Boot slouží pro zabezpečené bootování operačního systému přenosného počítače a šifrování disku FDE (Full Disk Encryption). Jde o účinnou, jednoduchou a uživatelsky přívětivou ochranu podnikových i osobních dat před jejich kompromitací v případě ztráty nebo odcizení podnikového přenosného počítače.

21. 4. 2013

 

Nová řada bezpečnostních zařízení společnosti Check Point

Nová řada bezpečnostních zařízení společnosti Check PointSpolečnost Check Point Software Technologies Ltd., partner dne 22. května konference, představila novou řadu bezpečnostních zařízení s obchodním označením Check Point 1100. Nabízejí podnikovou úroveň zabezpečení v kompaktním stolním balení, které je vhodné pro malé pobočky a vzdálené kanceláře.

21. 4. 2013

 

Vinařství Nesyt Lake Wines – partner pro víno dne 22. května

Vinařství Nesyt Lake Wines – partner pro víno dne 22. května„Nesyt Lake Wines“ je malý vinařský podnik sídlící na jižní Moravě, v tradiční vinařské oblasti České republiky, hraničící s rakouským regionem Weinviertel. Jeho cílem je produkce nejlepších vín ze čtyř klasických odrůd révy. Snaží se zde o to vinař Malcolm Russell, původem z Anglie, původně biolog, specialista na ochranu rostlin.

20. 4. 2013

 

Vinařství LAHOFER – partner pro víno dne 23. května

Vinařství LAHOFER – partner pro víno dne 23. květnaSpolečnost Vinařství LAHOFER, a.s. vznikla ve Znojmě v roce 2003 jako První znojemská vinařská. Pod tímto názvem uvedla na trh tři ročníky přívlastkových vín – 2003–2005. Rok 2006 se pro vinařství stal zlomovým díky dokončení nového výrobního areálu v Dobšicích u Znojma. Se změnou sídla došlo ke změně názvu a značky – od roku 2006 tedy na trhu působí Vinařství LAHOFER.

2. 4. 2013

 

Školící a kompetenční centrum společnosti COMGUARD

Školící a kompetenční centrum společnosti COMGUARDSpolečnost COMGUARD, a. s., od letošního roku provozuje nové školicí a kompetenční centrum. Zaměřuje se na analýzu prostředí klienta, návrh optimálního řešení (kombinace softwarových a hardwarových prvků pasivní i aktivní ochrany s využitím cizích, ale i vlastních technologií a jejich modifikace).

25. 3. 2013

 

Information Security & eArchiving Conference

Pražská GrébovkaPražská Grébovka je známé místo nejen díky slavnostem vinobraní, ale rovněž ideální místo pro pořádání seminářů a konferencí. Jednou z nejvýznamnějších z nich je letošní konference společnosti SEFIRA, která se bude konat v konferenčních prostorách Vily Grébovka 11. dubna.

20. 3. 2013